Джуринська
Logo Джуринська
 

"Джуринська" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Печера Джуринська
Еще названия:pechera dzhurinska, пещера Джуринская
Категории:
 • Достопримечательности Залещиков
 • Интересные места Залещиков
 • Последние новости

  Все новости
   

  Печери Тернопільщини

  Печери Тернопільщини
  Добавлено 2014-02-17 16:28:37

  Сьогодні Тернопільщина відома в усьому світі завдяки наявності тут унікальних печер. Саме у цьому регіоні знаходиться найбільша у світі гіпсова печера – Оптимістична, а також й інші аналогічні підземелля, ...

   
  Читать Дальше
   

  Печера Джуринська

  На території НПП ДК розташована одна з найкрасивіших, найбагатших за кристалічним убранством гіпсових печер Поділля - печера Джуринська (Нагірянська, Поросячка). Через важкодоступність вона донедавна залишалась найкраще збереженою. Проте останнім часом почалось масове відвідування цього підземелля. Розкидані довкола вхідної лійки уламки кристалічних утворень свідчать, що не всі відвідувачі знайомі з найелементарнішими правилами спелеотуризму. За період з часу відкриття печери повністю знищені кристали ближнього району.

  Вхід у печеру розташований на відстані кількох кілометрів від долини, неподалік гіпсового кар'єру. Вхідний коридор має вигляд низького ходу з рідкою глиною на дні. На вехньому поверсі немає нічого цікавого. Нижній поверх вражає красою та розмаїттям кристалічних форм. Довжина гіпсових кристалів досягає 60 см. Печера прикрашена друзами кристалів вторинного гіпсу, які досягають довжини 70-80 см. Печера утворилася у плейстоценовий час в результаті розчинення гіпсу уздовж тріщин під впливом вертикального руху підземних вод з підстелюю-чого водоносного горизонту. Загальна довжина ходів печери 1125 м.
  Печера унікальна за своєю морфологією та мінералізацією.

  "Печера Джуринська" находится по адресу: Залещики, с. Нагиряни. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Джуринська", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Залещики, с. Нагиряни"! Если Вам нравится "Джуринська" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Червоногород 0,587 км.
  Водопад Джуринский 0,587 км.
  Окопы Св. Троицы 0,587 км.
  Дворец Бруницких 0,587 км.
  Залещицкий парк 0,587 км.
  Костел Св. Станислава в Залещиках 0,587 км.
  Краеведческий музей в Залещиках 0,587 км.
  Покровская церковь в Залещиках 0,587 км.
  Печера Джуринська 0 км.
  Народний аматорський театр Заліщицького районного Палацу народної творчості 0,454 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты